Kurs kucharski I i II stopnia

We wrześniu odbyłam Kurs kucharski I i II stopnia organizowany przez firmę GoWork.pl. Ponieważ czasem trudno podjąć decyzję, jeśli z daną firmą nie miało się wcześniej styczności, stwierdziłam, że podzielę się swoimi wrażeniami. Mam nadzieję, że to pomoże przyszłym kursantom w podjęciu decyzji o tego typu kształceniu.

Link do strony z kursem tutaj.

1. Pierwszy dzień kursu

2. Tyle pomysłów, tyle inspiracji!

3. Pierwszy tydzień zajęć praktycznych

4. Drugi tydzień zajęć praktycznych

5. Koniec kursu – podsumowanie

14 odpowiedzi na “Kurs kucharski I i II stopnia”

 1. Miałam nieprzyjemność uczestniczenia w kursie I i II stopnia w Poznaniu a dokładniej w hotelu Delicjusz. Kurs prowadził szef kuchnia Pan Tomasz A. Zdecydowanie nie polecam!

  1. Wszystko zależy od Prowadzącego. Na moim kursie mieliśmy świetną nauczycielkę, która była skłonna brać „nadgodziny”, żebyśmy tylko ćwiczyli w małych grupach i dzięki temu coś z tego wynieśli. Szkoda, że Pani nie trafiła na tego typu Prowadzącego 😦

   1. Tak prowadzący jest bardzo ważny. Niestety u nas ćwiczenia polegały na pracy w kuchni na rzecz hotelu uzupełniając kursantami braki kadrowe. Teoria- nie wspomne treści podawanych przez prowadzącego. Program kursu nie został zrealizowany, nie było żadnego Konkursu, o którym firma pisze na stronie. A co najgorsze -GoWork umywa ręce 😦

 2. GoWork to najbardziej nieprofesjonalna firma z jaką miałem do czynienia. Kursanci I i II stopnia kucharskiego w Hotelu Delicjusz pod Poznaniem zostali zupełnie olani. Ani początku ani końca. Utrudniony kontakt i problemy z dyplomami oraz fakturami za kurs. Program nieścisły, zakwaterowanie i wyżywienie poniżej krytyki.
  Dagmara ma rację!!!
  NIE POLECAM FIRMY GOWORK !!!!!

  1. Powiem szczerze, że to aż niesamowite jak diametralnie może różnić się ten sam kurs. Podsumowując – jeśli chcecie iść na szkolenie pytajcie się o Prowadzącego, to dużo nam powie.

 3. GoWork poleca Tomasza A. Poprzednie grupy ponoć były bardzo zadowolone! Ba moja grupa wg GoWork też była zadowolona … GoWork jest z niego bardzo zadowolony chociaż on sam o firmie wyraża się niepochlebnie. Pierwszy raz spotkałam się z trenerem, który mówi źle o firmie, którą reprezentuje. A szkoleń przeszłam, organizowałam i prowadziłam wiele.
  Mam nadzieję, że inni czytając zastanowią się dwa razy zanim się zdecydują na Poznań i szczęśliwie zrezygnują. Dla ich własnego dobrze pojętego dobra, bo jeśli ktoś nie ma za bardzo pojęcia o gotowaniu niczego dobrego się nie nauczy. Jeśli ma pojecie i interesuje się gotowaniem może jedynie poznać złe praktyki i zniechęcić się do pracy w kuchni. W obu przypadkach szkoda czasu i pieniędzy. Jak jest w innych miastach? Życzę uczestnikom, żeby było jak opisała Pani na blogu.
  Ja sama po takim kursie w jakim miała Pani przyjemność uczestniczyć, chętnie poszłabym na III stopień. Po Poznaniu – jak najdalej od kursów kucharskich GoWork.

  1. w Łodzi tak samo- uzupełnianie braków kadrowych. Program niezrealizowany nawet w połowie. Treści żadnej. Nie nauczyłam się nic nowego. Bardzo jestem rozżalona. Właśnie program szkolenia przekonał mnie do skorzystania z kursu. Niestety zostałam nabita w butelkę. Widzę, że jest więcej takich osób. Może warto pomyśleć o pozwie zbiorowym? To jest przecież jawne naciąganie ludzi na kasę. Dobry deal między hotelami a agencją pracy tymczasowej- nie dość, że go work załatwia im darmowych pracowników to jeszcze na tym zarabiają! Z resztą hotel też na pewno swoją część dostaje…. żenada.

   1. Do pozwu zbiorowego potrzeba 10 osob. Ja jestem za, niestety z mojej grupy moze 2max 4 osoby sie przylacza 😦 narzekali wszyscy ale jak czesto bywo tylko nieliczni chca,potrafia dochodzic swoich praw przed sadem. Moj email tijeras.rosario@gmail.com. prosze o kontakt.

 4. Bardzo dziękuję Państwu za komentarze, to ważne, aby czytelnicy mogli zapoznać się z każdą opinią, nawet jeśli ona jest negatywna 🙂

 5. Przepraszamy, jeśli zaistniały sytuacje, które doprowadziły do Państwa niezadowolenia. Bierzemy na poważnie wszystkie alarmujące sygnały, które docierają od naszych kursantów. Krytyka pozwala nam na poprawienie słabych punktów w organizowanych przez nas szkoleniach. Chcemy, żeby nasz każdy kurs był przeprowadzany na jak najwyższym poziomie. Osoby, które wypowiadały się w tym wątku i są niezadowolone z przeprowadzonego przez GoWork.pl kursu prosimy o kontakt pod adresem wspolpraca.szkolenia@gowork.pl. Chcemy z Państwem porozmawiać, aby poznać szczegóły nieprawidłowości, które Państwo zaobserwowali, a także wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

  1. Drogi GoWork, reklamację na ww adres złożyłam już dawno temu, szczegółowo opisując nieprawidłowości. Dostałam również Waszą odpowiedź i daleka była od próby dialogu czy wyjaśniania wątpliwości a już najdalej od najwyższego poziomu i poważnego traktowania kursantów!

   1. Otrzymaliśmy od Pani reklamację, do której ustosunkowaliśmy się. Zawarte w nich informację zostały przez nas dokładnie sprawdzone poprzez przeprowadzenie ankiety z innymi uczestnikami kursu, a także rozmowę z prowadzącym kurs Panem Tomaszem Adamskim. Rozumiemy, że niektóre z elementów naszego kursu mogły się Pani nie podobać. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Jednak zważając na opis i ocenę kursu na blogu http://www.dwapalniki.wordpress.com, a także inne opinie, które otrzymujemy od naszych kursantów możemy śmiało stwierdzić iż większość osób po ukończeniu kursu jest zadowolona – co więcej, powraca do GoWork.pl na kolejne szkolenia kucharskie.

    Dodatkowo osobom, które chciałyby przeczytać inną opinię na temat prowadzonego w Poznaniu kursu polecamy lekturę dwóch wpisów na blogu http://pisze-co-widzialem.blog.pl/tag/szkolenie-gowork/ które opisują przeprowadzone przez GoWork.pl szkolenia kucharskie w Poznaniu.

 6. Może zamiast ankiet GoWork pofatyguje się i wyśle na kurs kucharski swojego przedstawiciela np jako Mystery Shoper. Slyszeliscie o takiej technice badania jakości? 🙂 Wtedy będziecie mieć pojecie jak wyglądają wasze beznadziejne kursy i przestaniecie pisać bzdury na stronie http://www.i na blogach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s