Przewodnik GoOut – za drugie danie zapłacisz 1 zł

Dzisiaj na rynek wchodzi kolejna edycja przewodnika po najlepszych warszawskich restauracjach GoOut. Nie jest to zwykła pozycja, gdyż spełnia jednocześnie rolę kuponu rabatowego. Dzięki niej możemy zaoszczędzić nawet do 20 tys. zł. Książka kosztuje 200 zł, ale jej zakup ma się nam już zwrócić po 2 wizytach w danej restauracji.

Żródło: go-out.com.pl

Jak to działa? Zabieramy ze sobą do lokalu przewodnik lub wyrwany z niego GoBon. Idziemy oczywiście w towarzystwie osoby towarzyszącej – tylko wtedy kupon działa. Przy składaniu zamówienia pokazujemy kelnerowi bon i w ten sposób zapłacimy za drugie danie 1 zł. Jeśli idziemy w 4 osoby to dwa dania są promocyjne, a gdy w 6 osób to trzy.

To świetna okazja na tańszy posiłek w prestiżowych miejscach stolicy. Restauracje zostały podzielone na trzy kategorie: złote, srebrne i brązowe. Przewodniki jest promowany m.in. przez osobę Macieja Nowaka, znany jako juror programu TopChef.

Czy warto zakupić to cudo? Jeśli kochamy poznawać nowe smaki, a często ograniczał nas budżet, to właśnie mamy przed sobą świetną okazję.

Spis wszystkich ujętych w programie restauracji i więcej informacji znajdziecie tutaj.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s