Rusza Warszawski Restaurant Week!

Szykuje się fantastyczna okazja do poznania i spróbowania menu jednych z najlepszych warszawskich restauracji. W weekend od 7 do 9 listopada za jedyne 39 zł będzie można zjeść trzydaniowy posiłek – przystawkę, danie główne i deser. A to wszystko w ramach Warsaw Restaurant Week.

Źródło: restaurantweek.pl

Tegoroczny festiwal jest edycją pilotażową. W pełnych wersjach odbywających się w innych dużych miastach na świecie, edycja trwa tydzień, a w restauracjach do dyspozycji festiwalowych gości są wszystkie stoliki. U nas na razie święto warszawskiej gastronomii będzie trwać weekend, a dostępnych dla nas będzie połowa stolików w lokalach, co jednak nie zmienia faktu, że jest to rewelacyjna okazja dla poszerzenia naszych horyzontów smakowych!

Restauracje biorące udział to: U Fukiera, Superiore, Słodki-Słony, Słony, My’o’tai, My’o’my, Sto900, Solec44, Bydło i Powidło, La Tomatina, Bibenda, Przegryź, Santorini, Chianti, El Popo, Klub Mandala, Restauracja Mandala, Krucza 8 i pół, Mercato Bar Delikatesy (Próżna i Piękna), 6/12, SAM, BY THE WAY, Kaskrut, Flambeeria, Dos Tacos, Delikatesy Esencja, Momu, Banjaluka, Aioli, Na Lato, Gar Jakubiaka, Nabo.

Aby móc skorzystać z tej fantastycznej okazji należy zarejestrować się tutaj.

2 odpowiedzi na “Rusza Warszawski Restaurant Week!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s