Ugotuj swój biznes!

Jedną z najbardziej inspirujących rzeczy są historie ludzi, którzy postanowili podążać za swoimi pomysłami i marzeniami, zaczynając zupełnie od zera. Historie niektórych z tych śmiałków spisała i opublikowała amerykańska dziennikarka Rachel Hofstetter pisząc książkę Ugotuj swój biznes! Dzięki temu stworzyła autentyczną kopalnię inspiracji!

Źródło: illuminatio.pl

W publikacji opisane są losy ludzi takich jak my, którzy postanowili wcielić w życie swoje pomysły związane z sektorem żywnościowym lub gastronomicznym. To barwnie opisane historie matek, miłośników sportu, amatorów podróży czy pomysłowych studentów, którzy nie mając często pieniędzy ani też profesjonalnej wiedzy osiągnęli sukces w branży. Każdy rozdział to osobna historia pod koniec której autorka w skrócie „na wynos” podaje nam w punktach najważniejsze, często strategiczne elementy działalności bohaterów, dzięki którym udało im się odnieść sukces. Na zakończenie umieszczono też porady osób mających zawodowo związek z opisywanym sektorem.

Książka pochodzi z serii Inspirio wydawnictwa Illuminatio. Jak pisze sam wydawca „ Dzięki tym wywiadom, otrzymasz praktyczne wskazówki, jak odnieść sukces w branży gastronomicznej, oraz: jak bez znajomości i doświadczenia stworzyć markę rozpoznawalną na rynku krajowym; jak umówić się na spotkanie z handlowcami dużych sieci handlowych; co musisz wiedzieć o prawnych regulacjach rynku spożywczego; dlaczego mały budżet początkowy może okazać się twoim sprzymierzeńcem; jakie są rady dla firm zajmujących się produktami bezglutenowymi, organiczną żywnością, winami i napojami alkoholowymi; co każdy przedsiębiorca chciałby usłyszeć już na pierwszym etapie zakładania firmy; dlaczego robienie tego, co się kocha, jest zawsze dobrym pomysłem.” 

Przeczytałam tę książkę z ogromną radością i ciekawością, dała mi mnóstwo zagadnień do przemyślenia. Jej cena nie przekracza 30 zł. Kupno tej książki jest świetną inwestycją w nas samych. Szczerze polecam!

LINK do wydawnictwa tutaj.

Jedna odpowiedź na “Ugotuj swój biznes!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s