Stary Kredens w Sanoku

Dzisiaj odwiedziłam restaurację Stary Kredens w Sanoku, o której istnieniu dowiedziałam się dzięki znanemu programowi Kuchenne rewolucje Magdy Gessler.

Miejsce lokalizacji miłe – tuż przy pięknym sanockim rynku, dużo kwiatów przed budynkiem. Na witrynie wisi wielki plakat z wizerunkiem słynnej restauratorki. Wchodzimy. Wystrój bardzo ładny i przede wszystkim dużo gości. Na ścianach wiszą stare portrety i widoki, a także zdjęcia z Rewolucji. Siadamy przy stoliku i otrzymujemy menu.

Mimo przyjemnego wystroju karta wygląda tak średnio, a jest to przecież niejako wizytówka lokalu. Ja osobiście nie lubię kart składających się z mnóstwa koszulek biurowych. Oprócz tego menu zawierało stronę z pastami, które nijak pasują moim zdaniem do charakteru lokalu i lokalnej kuchni. Po krótkim namyśle zamówiłyśmy z Mamą pierogi z gęsiną oraz gęsinę z zasmażanymi buraczkami i pierogami ruskimi.

Czekałyśmy troszkę troszkę dłużej niż zapowiedziane nam 20 minut. Ale było warto.

REWELACYJNE PIEROGI! I pyszne mięso z buraczkami. Wszystko rozpływało się w ustach, delikatne ciasto, smak obłędny. Porcje syte, tak więc ledwo co wstałam od stołu. Było pysznie.

Na rachunek też odrobinę poczekałyśmy, w końcu zapłaciłyśmy przy barze. Mimo tego małego opóźnienia (może za duży ruch?), obsługę oceniam jako miłą.

Podsumowując, uważam, że warto tutaj zajrzeć. Mimo, że takie szczegóły jak wygląd menu czy czas obsługi budzą małe wątpliwości, to jednak jedzenie wszystko obroni. W skali od 1 do 10 daję 7.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s